Firma ALUXIM zajmuje się produkcją, montażem
i sprzedażą systemów aluminiowych przystosowanych
do zabudowy balkonu i zabudowy tarasu.

Nasze produkty wykonujemy z aluminium , do produkcji
stosujemy wyłącznie profile i akcesoria renomowanych
firm takich jak COPAL czy SAPA co pozwala na uzyskanie
najwyższej jakości naszych produktów.

Wykonujemy i montujemy:

OGRÓD ZIMOWY I ZABUDOWA TARASU

Taras jest miejscem integracji domu z jego naturalnym otoczeniem. Osłonięty i skąpany w słońcu pozwala na bezpośredni kontakt z przyrodą prawie przez cały rok. Zimą taras jest miejscem, gdzie można pozostawić niektóre rośliny doniczkowe lub ogrodowe.

Ogród zimowy i zabudowany taras dodatkowo osłania część mieszkalną, co korzystnie wpływa na bilans energetyczny i jest traktowane jako czynnik zmniejszający straty cieplne budynku. Jest to również doskonały pomysł na zagospodarowanie często niewykorzystanej części tarasu bądź ogrodu. Teraz już nie będziesz musiał czekać na piękną pogodę, będziesz mógł korzystać z tarasu w każdym momencie, kiedy będziesz miał tylko na to ochotę.

Mamy dla Ciebie wspaniałe rozwiązanie!

Nasze zabudowy tarasów wykonane są z najwyższej jakości aluminium, odpornego nawet na najsurowsze warunki atmosferyczne. Jako wypełnienie w drzwiach i oknach, stosujemy  szyby bezpieczne lub szyby zespolone, w różnej gamie grubości i kolorów . Dachy w naszych ogrodach zimowych wykonane są z bardzo lekkiego i niezwykle trwałego poliwęglanu komorowego. Profile malujemy proszkowo we wszystkich kolorach z palety RAL. W standardzie ściany ogrodu zimowego wykonane są w systemie drzwi przesuwnych, dzięki czemu nawet w upalne bądź gorące dni przyjemne staje się korzystanie z naszych tarasów, nie ma dodatkowej potrzeby montowania klimatyzatora.